Společenské halenky na svatbu

Elegantní halenky na svatbu se od běžných halenek odlišují svým honosným vzhledem, který trefně vystihuje důležitost situace. Často jsou vyrobeny z lesklých, kvalitních a splývavých materiálů, takže se příjemně nosí a vy v nich díky tomu vydržíte celý den. Je ale třeba vždy dbát na pečlivý výběr střihu. Taková společenská halenka by totiž neměla být příliš vyzývavá, barevná ani extravagantní, protože by jinak mohla narušit romantickou svatební atmosféru.

Nejvhodnější proto jsou jednobarevné halenky světlejších a tlumených barev, které můžete doplnit třpytivým šperkem. Koupí halenky na svatbu určitě neprohloupíte, i když se jedná o jednorázovou událost. Halenku totiž můžete využít i při jiných příležitostech slavnostnějšího rázu. Hodit se vám například bude při návštěvě divadla, promoci nebo obchodní schůzce. Být elegantně oblečená se vždycky vyplatí, protože první dojem dělá nejvíc.

Elegantní dámská halenka s vázačkou u krku v bílé barvě

Elegantní dámská halenka s dlouhým rukávem. Halenka je stylová a zároveň velmi pohodlná na nošení. Vyrobena z kvalitního a na dotek příjemného materiálu. Moderní design a jedinečný vzhled.

Cena v době recenze: 518 Kč

Bílá košilová halenka s dlouhými rukávy

Smetanová halenka S144.

Cena v době recenze: 959 Kč

Lehounké šaty pro plnější tvary

Nadčasové šaty uvítá jistě ve svém šatníku každá z nás. Proto není divu, že jsou tak oblíbené šaty s volánky. Tento ozdobný detail se totiž každý rok vrací na přehlídková mola a v létě zdobí takřka každé šaty. Pokud tedy toužíte být v trendu a zároveň utratit peníze smysluplně – za šaty, které užijete nejen jednu sezonu, pak jsou pro vás tyto tkané ty pravé! Model má krásnou purpurovou barvu a dokonalý střih s asymetrickým předním dílem.

Cena v době recenze: 699 Kč

Tmavě modrá XXL halenka s odhalenými rameny

Tmavě modrá dámský top se spadlými rukávy. Halenka je bez zapínání s pružnou gumou kolem ramen. Dlouhé zvonové rukávy s mašlí.

Cena v době recenze: 759 Kč

Halenka s jedním volným ramenem

Halenkové módní triko s jedním volným ramenem pro moderní vzhled. Volánový rukáv pěkně doplní zajímavý design. S páskem na zavazování v pase. Toto sexy triko zaručeně zaujme.

Cena v době recenze: 649 Kč

XXXL dámská krajková halenka

Elegantní a neobyčejná halenka Gemmagrey od značky Violana. Pod značkou Violana se vyrábí kvalitní dámská móda, které vás určitě nezklame. Polská značka Violana existuje na trhu již od roku 1994 a v nabídce má velký výběr modelů. Perfektní zpracování, moderní střih, ale především vysoká kvalita materiálů, to jsou hlavní atributy této značky, a s ní i tohoto modelu. Nádherná halenka Violana Gemma s krátkými rukávy.

Cena v době recenze: 449 Kč